playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

31 ASKERİMİZ KARIN AĞRISI ŞİKAYETİYLE HASTANEYE BAŞVURDU

72

Sivas’ta 5’inci Piyade Eğitim Komutanlığı’nda vatani görevini yapan 31 asker öğlen saatlerinde karın ağrısı şikayeti ile hastaneye başvurdu. Yapılan tetkiklerde askerlerde her hangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

Sivas 5’inci Piyade Er Eğitim Komutanlığı’nda askerliğini yapan 31 asker öğlen saatlerinde karın ağrısı rahatsızlığı yaşadı. Bunun üzerine askerler komutanları nezaretinde parçalar halinde Numune Hastanesi acil servisine götürüldü. Gıda zehirlenmesi şüphesi ile yapılan muayenelerde her hangi bir bulguya rastlanmadı. Kontrolden geçirilen askerler taburcu edilerek birliklerine döndü. Konuyla ilgili olarak Sivas Valiliği de yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “İlimiz 5’inci Piyade Eğitim Komutanlığında vatani görevini yapan 31 askerimiz öğlen saatlerinde gastroenterit ve karın ağrısı şikayeti ile Numune Hastanesi Acil Servisine müracaat etmiştir. Yapılan muayene ve tetkikler sonucundan mikrobiyolojik bir etkene rastlanmamıştır. Askerlerin tamamı yapılan muayene ve tetkik sonucundan olumsuz bir bulguya rastlanmaması sonucu taburcu edilmiştir. İdari tahkikat devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.