playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ÇAKICI’DAN BAKAN SOYLU’YA MEKTUP

578
Alaattin Çakıcı: İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’a bir mektup yazdı.

​Çakıcı’nın açıklaması şöyle:

Yıllardır ülkemizi kan gölüne çeviren tüm terörist unsurlara karşı mücadele veren devletine gönülden bağlı polis ve askerimize aziz milletimiz minnet ve saygı duymaktadır. Ama ne yazık ki bu işlerin başındaki tek yetkili Sayın İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu Bey devlet başkanımızın güvenliğinden sorumlu hükümetimizin tek yetkilisidir. Bu ne biçim güvenlik zaafı ki Şırnak’ta Sayın Devlet Başkanımızın göğsüne yapışacak kadar güvenlik çemberini yararak Cumhurbaşkanımızın kolların yapıştığını hep birlikte dünya ve Türk kamuoyu esefle izledi.

​Sayın Süleyman Soylu bu işler konuşmakla olmuyor. Gündüz imam gece pap diyen bir insan Sayın Cumhurbaşkanına kadar kalbi sevgiyle bağlıdır. Babanızla yıllar evveline dayanan bir merhabamız var. Yattığım hapishaneye de senin emrinle 700 kişi girerek şahsıma arama yaptılar. Bakıyorum üst beyninin dört tarafında bir hayal dünyasında yaşıyorsun. 70 günde devri alem gibi dünyayı dolaşır gibi bir halin var. Bu süreçte bütün küresel aktörler Sayın Cumhurbaşkanımızı nasıl yok ederiz diye hesaplar yaparken sen ne yapıyorsun? Unutma ! İnsan en güçlü olduğu an rehavete kapılır. Bu rahatlık güvenlik zaafı oluşturur. Dünyanın her yerinde bu böyledir.

Her şey olmuş bitmişken silahını eline alıp TRT’ye gösteriş yapmakla yiğitlik olmuyor. Neden 11’de( 23.00) sokağa çıkmadın o gece? Beni sakın devlet düşmanları ile karşılaştırma. Devlet Başkanımız bir cemaate namaz kıldırdığı zaman sen de arkasında olsan gündüz imam, gece pap dediğim imamın arkasında Kur’an a göre mi, Kitabı mukaddes’e göre mi yoksa Talmut’a göre mi niyetleneceksin?

Sayın Soylu bu cümleleri yazarken Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili güvenlik zafiyetini dile getirirken asla kendine yalakalık olsun diye bu satırları kaleme almadım. Teslimiyetim Allah’a dır. Sadakatim Devlete. Ömrümde kimseye biat etmem. Sadece Devletimin neferiyim.

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

NOT: Şu anda devletimizin geçirmiş olduğu bu zorlu süreçte herkes vatanını seviyorsa Sayın Cumhurbaşkanımızın can güvenliğini birinci derecede kendi canından daha önemli görmelidir. Vatan severler, devletine  gönüldenbağlı ve bu aziz millet kendisini koruyamazsa sorumlu hükümetteki İç İşleri Bakanıdır. Yoksa bu zaaf küresel güçlere hizmet etmektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.