playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

A MİLLİLERİN DÖNÜM MAÇI YİNE İZLANDA’YLA

58

Hırvatistan’ı 1-0 mağlup ederek grupta büyük avantaj yakalayan A Mili Futbol Takımı, EURO 2016 Elemeleri’nde olduğu gibi dönüm maçını yine İzlanda’yla oynayacak. Milliler, 2 maçını kazandığı takdirde ilk 2 sırayı garantileyecek.

Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’na katılmak için mücadelesini sürdüren A Milli Futbol Takımı, Hırvatistan karşısında 1-0 kazanınca grupta dengeler iyice değişti. Finlandiya’nın İzlanda’yı yenmesi, ardından da İzlanda’nın Ukrayna’yı yenmesiyle birlikte A Milli Futbol Takımı, Hırvatistan’ı mağlup etti ve gruptaki 4 takımın da bir üst tura yükselme şansı ortaya çıktı. Türkiye, grupta kalan 2 maçını kazandığı takdirde ilk 2 sırayı garantileyecek, hatta son maçlarda Hırvatistan ile Ukrayna berabere kalırsa, Ay-Yıldızlılar grubu lider olarak tamamlayacak.
Gruptaki son maçını grubun zayıf ekiplerinden Finlandiya ile oynayacak olan A Milli Futbol Takımı, en kritik karşılaşmaya ise yine İzlanda’yla çıkacak. Deplasmandaki maçı 2-0 kaybeden Ay-Yıldızlılar, bu maçtan mutlak 3 puanla ayrılmak zorunda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.