playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Açıkgöz, Kayseri Ticaret Odası seçimlerini yazdı!

88

Kayseri Meydan Gazetesi Yazarlarından Kürşat Açıkgöz, bugün ki köşe yazısında iki önemli konuya değindi. Açıkgöz, bir kooperatif ile ilgili ortaya atılan usulsüzlük iddialarına yazısında yer verirken, Kayseri Ticaret Odası Seçimleri öncesinde de önemli tespitlerde bulundu.

Açıkgöz, “Öyle ya her ne kadar bu ticaretin kalbi olan bir odanın seçimi gibi görünse de adayların ve ismi geçenlerin profiline bakıldığı zaman hepsinin siyasi bir çizgisi var. ” ifadelerini kullandığı yazısında, Kayseri Ticaret Odası seçimlerinin, siyasetin dışında kalmayacağına dikkat çekti.

İşte Açıkgöz’ün yazısının tamamı:

KAYSERİ TİCARET ODASI!

Bu konu şuan şehrin bir numaralı konusu! Nereye gitsek, Kayseri Ticaret Odası konuşuluyor. Şehrin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Kayseri Ticaret Odası’nda şuana kadar üç aday var.

Bunlardan ilk adaylığını açıklayan Ömer Gülsoy. Ömer Gülsoy şuan KTO Meclis Başkanı ve aynı zamanda Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı. Önceki dönemlerde MHP İl Başkan Yardımcılığı yapmıştı. Şuan siyasi bir görevi yok. Bununla birlikte ilk siyasi ziyaretini AKP İl Başkanı Cahit Özden’e gerçekleştirdi ve Cahit Özden de kendisine başarılar diledi. Stratejik hamlelerle bu seçimlerden zafer ile çıkmayı düşünen Ömer Gülsoy, geçen seçimlerde de aday olmuş ve 41 komitenin 8’ini kazanmıştı.

Adaylığını açıklayan bir diğer isim ise mevcut oda Başkanı Mahmut Hiçyılmaz. Hiçyılmaz geçen seçimlerde fetöcülerle konsorsiyim oluşturarak seçimlere girmiş ve 41 komitenin 28’inde başarı elde etmişti. Ticaret Odası’na yeni bir hizmet binası kazandıran ve kendi ifadesiyle odayı üyeye açan Hiçyılmaz’da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AKP’de kurucu yöneticilik yapan Hiçyılmaz’ı Elitaş’ın desteklediği ifade ediliyor.

Kayseri Ticaret Odası’nın en çok konuşulan ismi de başkan olduğu dönemde yapılan operasyon ile tutuklanan ve başkanlıktan istifa etmek zorunda kalan Hasan Ali Kilci. Hasan Ali Kilci 15 yıl bu şehirde ticarete yön vermiş bir isim. Aynı zamanda 2 yıl kadar önce MHP’den Milletvekili seçilerek meclise gitmişti. Kilci, adaylığını açıklamadı ama gördüğüm kadarı ile onu destekleyen ve aday olmasını isteyen önemli bir kitle var. Hasan Ali Kilci, tutuklanmadan önce girdiği son seçimde 41 komitenin hepsini almış sadece bir komite de 1 üyeyi kaybetmişti. Siyasi ve ticari tecrübesi yüksek bir isim.

Önceki dönem aday olan Nuh Mehmet Delikan ve Hüseyin Tekin bu seçimde aday olur mu bilemiyorum. Ama önceki dönem Delikan’ın seçim çalışmalarını yürüten Baki Ersoy, bugün MHP İl Başkanlığı yapıyor. Ersoy’un anladığım kadarı ile mutlaka seçimlere müdehalesi olacak. Delikan’da o seçimlerde 41 komitenin 3’ünü almış 4 komite de 1 oyla 3 komitede kura ile kaybetmişti.

Öyle ya her ne kadar bu ticaretin kalbi olan bir odanın seçimi gibi görünse de adayların ve ismi geçenlerin profiline bakıldığı zaman hepsinin siyasi bir çizgisi var. Bununla birlikte birde siyasi partilerde görev yapan Hacı Ali Doğan gibi isimlerde var. MÜSİAD başkanlığı yapan Nedim Olgunharputlu gibi isimlerde var. Yani Kayseri Ticaret Odası siyaseten uzak bir yer değil! Öyle olsa Hasan Ali Kilci gibi bir isim siyasi bir operasyonla tutuklanmaz ve istifa ettirilmek durumunda kalmazdı. Muhtemelen seçimler 26 Kasım 2017 tarihinde yapılacak. 4 ay gibi kısa bir süre var. Burada AKP veya MÜSİAD’ında bir aday çıkaracağı ifade ediliyor.

Yazının içerisinde yazmadım ama bu çok uzun bir konu! Maalesef geçen seçimde etkili olan FETÖ’cülerde var. Mutlak ve muhakkak bu fetöcülerden bu oda arındırılmalı, milletin eline kanı bulaşan bu alçaklardan her platformda hesabı açık ve net bir şekilde sorulmalıdır. Bir tek fetöcü bırakın seçime müdahil olmayı, bence yetki belgesi dahi almamalıdır, verilmemelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.