playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Adana’da ABD’ye ait insansız hava aracı düştü

38

Adana’da 520 nüfuslu bir mahallede bulunan tarlaya düşen ABD’ye ait tank savar insansız hava aracının (İHA) mühimmatının patlamaması, olası faciaların önüne geçti. ABD’li kaza kırım ekibi yoğun güvenlik önlemi altında mühimmatı bölgeden aldı.
Dün gece geç saatlerde ABD’ye ait İncirlik Hava Üssü’nden havalanan tank savar insansız hava aracı (İHA) henüz bilinmeyen bir nedenle Ceyhan ilçesindeki Çokçapınar Mahallesi’nde yerleşim alanının hemen yakınındaki bir soya tarlasına düştü. Kazada çıkan yangın itfaiye tarafından söndürüldü.
İHA’nın düştüğü yer güvenlik şeridiyle kapatıldıktan sonra Türk ve ABD’li yetkililer incelemelerde bulundu. Jandarma da bölgeye ulaşılabilecek tüm yolları kapattı.
Askeri kaynakların ifadesine göre tank savar İHA’da bulunan mühimmatın patlamaması, 520 nüfuslu mahallede olası faciaların önüne geçti.
Sabah saatlerinde ABD’li kaza kırım ekibi enkaz üzerinde incelemelerde bulunarak yoğun güvenlik önlemi içerisinde mühimmatları güvenli bir araca yerleştirdi.
Enkazın ilerleyen saatlerde tamamen tarladan kaldırılması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.