AK PARTİ VE MHP İL BAŞKANLARI BİRLİKTE BAYRAK AÇTI

24

Manisa’da Yunusemre Belediyesi tarafından düzenlenen Yunusemre Günleri kapsamında sahne alan Ahmet Şafak konserinde AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk sahneye çıkarak Türk Bayrağı açtı. 


Manisa Yunusemre Belediyesi tarafından adını aldığı Yunus Emre’yi anmak için düzenlediği Yunus Emre Günleri, düzenlenen Ahmet Şafak konseriyle final yaptı. Yunusemre Belediyesi Etkinlik Alanında gerçekleştirilen gecede program sunuculuğunu usta radyocular Erkan Koç ve Afrikalı Ali yaptı. Gecede özellikle ülkücü kesimin çok sevdiği Türkiye’nin güçlü ozanlarından Ahmet Şafak sahne aldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği konserde Ahmet Şafak sahne performansıyla kendisine hayran bırakırken; sözleriyle de büyük alkış aldı. Konserin ara bölümünde Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi sahnede Ahmet Şafak ile birlikte harmandalı oynadı.
Konser sonunda sahneye davet edilen Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli ve MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Türk Bayrağı açtı. Başkan Çerçi’ye kendisini davet ettiği için teşekkür eden Ahmet Şafak, “Halkımızdan aldığımız ilhamla bugünlere geldik. Yunusemre’de olmaktan dolayı önce rabbimize hamdediyoruz. Bu buluşmayı sağlayan kıymetli Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi daim eylesin. Türk Milleti bölünmez bir bütündür. Türk Devleti tarihten yarına, geçmişten geleceğe doğru güçlü adımlarla yürümüş, bundan sonra daha da güçlü şekilde kutlu yürüyüşüne devam edecektir. Bu kutlu yürüyüşünü hiçbir güç engelleyemeyecektir. Bayrağımızın gölgesinde, Rabbimizin inayetinde bu millet şüphesiz devletimizin gücünü dosta düşmana hissettirecektir. Bu koca dünyada mukadderatını devletine bağlayan ikinci bir millet yok. Dolayısıyla devlet-millet el ele yürüyoruz geleceğe” dedi. Başkan Çerçi konser sonunda sevilen sanatçıya çiçek ve tablo hediye etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.