ALAATTİN ÇAKICI “FİRAR ETTİ” AÇIKLAMASI

20
Alaattin Çakıcı, geçmişte cezaevinden hastaneye sevk edilirken kaçacak yönünde bazı yalan haberlerin çıktığını belirtirken tekrar hastane sevkinde kaçacağı yönündeki bilgilere açıklama geldi.

Alaattin Çakıcı, geçmişte cezaevinden hastaneye sevk edilirken kaçacak yönünde bazı yalan haberlerin çıktığını belirtirken tekrar hastane sevkinde kaçacağı yönündeki yalan haberlerin çıkabileceğini belirterek, “Nereye isterseniz gönderin. Erkek adam sözünden dönerse kahpedir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazan Alaattin Çakıcı, “Sayın Cumhurbaşkanım dünkü şahsınıza yazdığın dilekçem den sonra Kayseri’ye ameliyatın ile ilgili tayinim çıktı şeklinde yerel ve ulusal basında haberler yayınlandı.

Bir kurum ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı hastane veya Tıp Fakültesi sevk etmediği sürece Bakanlık ameliyat için herhangi bir yere gönderemez. Eğer adı sürgünse tıpkı Bolu’dan meta zoruyla buraya tayin edildiğim gibi bir de o gizli güç dediğim iki gün sonra “Alaattin Çakıcı kaçırılacaktı” diye yalan haberler yapıldı. O kişiler bu ayın 8’inde hepsi tahliye oldular. Şimdi de göndereceğiniz yere giderken yine kaçırılacaktı haberleri yapılmasın. Erkek adam sözünden dönerse kahpedir. Nereye istiyorsanız oraya gönderin. İnsan kişiliği o kadar değişik ki her pantolon giyen erkeklerin içinde demek ki bazıları sözde erkek. Sözüm size değil laf ortanın. Sözüm erkek olmayan kişileredir.

Şahsınıza ve makamınıza arz ederim. Sözümden dönersem kahpeyim. Siz devlete sahip çıktığınız süre doğrularınız evet, bekamıza yanlış söylemlerinize hayır derim. Doğru yolda olduğunuz sürece Allah’ım yanınızda olsun” diye belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.