playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ALİ ALKAN’DAN SERT ÇIKIŞ!

228

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Alkan, Ramazan Sokağı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ramazan Sokağı’nın Büyükşehir’e tahsisinden ve kime nasıl verildiğinden kimsenin haberinin olmadığını ifade eden Alkan, esnafın duruma tepki gösterdiğini ifade etti.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından fuar alanına kurulan Ramazan Sokağı’nın neden taşındığı tartışma konusu oldu. Aynı zamanda Kayseri Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi olan KTO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Alkan, geçen yıl çarşı merkezine kurulan Ramazan Sokağı’nın neden fuar alanına taşındığı ile alakalı olarak esnaftan kendilerine bir takım sorular geldiğini söyledi.

Alkan, “Esnaf, Ramazan Sokağı’nın çarşıyı da canlandırma adına eskiden olduğu gibi Mimar Sinan parkı içerisinde veya bir zamanlar gerçekleştirildiği gibi  Cumhuriyet Mahallesinde  (Çarşı içinde) düzenlenmesini arzu etmekteydi.” Dedi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin önce Ramazan Sokağı kurmayacağı söylentileri, akabinde Ramazan sokağını çarşı içerisinden kaldırması esnafın tepkisine neden oldu. Çarşı esnafı, Ramazan Sokağı ile birlikte çarşının hareketlendiğini fakat bu yıl etrafında esnaf olmayan fuar alanı içerisinde kurulmasının esnafı memnun etmeyceğini ifade etti.

Konuyla ilgili kendilerine bir takım tepki ve soru geldiğini ifade eden Ali Alkan, Fuar Alanı içerisinde bulunan Dünya Ticaret Merkezi’nin Büyükşehir’e tahsisinden kendilerininde haberinin olmadığını söyledi.

Alkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kayseri Ticaret Odası  üyelerinin bir bölümü ve esnaf hemşerilerimiz, Odamızın ortağı olduğu Dünya Ticaret Merkez i A.Ş. yönetiminde bulunmam nedeni ile,  fuar alanındaki tesislerin ‘Ramazan Sokağı’ için Büyükşehir Belediyesi ve Sun Fuarcılığa  tahsisi konusunu tarafımıza ısrarla sormaktadır.

DTM Fuar ve Kongre Merkezi’nin Geleneksel Ramazan Sokağı için Büyükşehir Belediyesi’ne, Büyükşehir Belediyesi’nin de Sun Fuarcılığa tahsisi konusu yönetim kurulunun gündemine kesinlikle gelmemiştir. Ben de Kayseri  DTM A.Ş.  Yönetim Kurulu üyesi olarak diğer arkadaşlarımla birlikte,  tesislerin Büyükşehir Belediyesi’ne, DTM’nin İstanbul  yönetimi tarafından yazılı başvuru üzerine ücretsiz olarak tahsis edildiğini öğrendim. Büyükşehir Belediyesi’ne elektrik vs gibi masrafları karşılanmak kaydı ile ücretsiz olarak tahsis edilen fuar alanının Sun Fuarcılığa  hangi şartlarda verildiği tarafımızca kesinlikle bilinmemektedir.Talebin  Kayseri DTM A.Ş. Yönetim Kuruluna getirilmemesi nedeniyle tahsis süreci tamamen KTO yönetiminin de bilgisi dışında gerçekleşmiştir.

Bir çoğu bizim veya KESOB’un üyesi olan  geleneksel çarşı içindeki  esnaf ve tacirlerimiz, Ramazan Sokağı’nın çarşıyı da canlandırma adına eskiden olduğu gibi Mimar Sinan parkı içerisinde veya bir zamanlar gerçekleştirildiği gibi  Cumhuriyet Mahallesinde  (Çarşı içinde) düzenlenmesini arzu etmekteydi. KTO üyelerine, çarşı esnafına ve  kamuoyuna duyurulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.