playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Almanya’dan Gurbetçilere Çirkin Teklif

83

Almanya’daki yönetimlerin Türklere teklifi şaşırttı. Verilen teklif “Biz Türkiye’ye gidiyoruz, gözaltına alınır ya da tutuklanırsak Alman devletinin bize sahip çıkmasını istiyoruz” şeklinde.

Böylece Almanyalı Türklerin gözünde ‘Türkiye’de herkesin tutuklanma riski taşıdığı’ şeklinde bir algı oluşturmayı hedefleyen FETÖ güdümündeki Almanya’nın ikiyüzlülüğü bir kez daha ortaya çıktı. FETÖ’cü hainleri devlet koruması altına alan Almanya’nın bu çirkin teklifine Türkler büyük tepki gösteriyor. Yerel kaynaklar, FETÖ’cülerin Türkler arasında Almanya yerel yönetiminin teklifini dillendirdiğini, bir korku oluşturma gayretinde olduklarını ifade etti.

Türkiye’den kaçan FETÖ’cü 220 haine kucak açan, bununla da yetinmeyip Almanya’da şirket kurup, kolaylıkla oturma izni veren Alman hükümeti, terör örgütünün lobi faaliyetleri doğrultusunda hareket etmeyi sürdürüyor. MİT’in, Almanya’daki FETÖ’cüleri Alman İstihbaratı BND’ye liste halinde sunması ile başlayan süreç, Almanya’nın bu isimlere ‘izleniyorsunuz Türkiye’ye girerseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz’ şeklindeki uyarısıyla devam etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.