playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİVERSİTESİ MECLİS GÜNDEMİNDE

120

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy,  Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için  isim değişikliği talebinin meclis gündemine geldiğinin müjdesini verdi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy; “Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin adının ‘Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ olarak değiştirilmesi için verilen kanun teklifinin TBMM Milli Eğitim Komisyonu’nda görüşmelerine MHP milletvekilleri olarak katılım sağladık. Hayırlı olsun” dedi.

8 Şubat 1969’da Alparslan Türkeş tarafından kurulan Milliyetçi Hareket Partisi’nin  50. Yılı kutlamalarında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin adının ‘Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi” olarak değiştirileceğinin müjdesini vermişti. Meclis’te Milli Eğitim Komisyonu’nun görüşmeleri neticesinde Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.