playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ÜLKÜCÜLER VE TERÖRİSTLERARASINDA KAVGA ÇIKTI

71

Ardahan Üniversitesi’nde PKK sempatizanı ve Ülkücüler arasında başlayan sözlü tartışma yumruk ve tekmeli kavgaya dönüştü. Ardahan Üniversitesi’nde bir grup Ülkücü öğrenciler ve PKK sempatizanları tekme tokat kavga etti.

İddiaya göre PKK sempatizanı olduğu gözlenen bir grup  öğrenci, Ülkü Ocaklarına mensup gençlere sözlü atışmasıyla, Ardahan Üniversitesi’nde kavga çıktı.

Olay sonrasında PKK sempatizanı olduğu belirlenen 13 öğrenci gözaltına alındı. Olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Çıkan kavgaya polis müdahale etti. Kavgada yaralanan PKK sempatizanı öğrenciler hastaneye kaldırıldı.

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Ardahan Ülkü Ocakları Başkanı Bora Pehlivan, sosyal medyadan çıkan kavga sonrası bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda Ardahan Üniversitesi yönetimine gönderme yaptı. Pehlivan, “Ardahan Üniversitesi PKK Sempatizanlarına Göz Yumduğu Sürece Biz Gerekeni Yapmaktan Geri Durmayacağız” diye tepki gösterdi.

Kavgaya karışmayan öğrenciler ise, yaklaşık 30 kişilik PKK sempatizanı bir gurubun Ülkücü öğrencileri  tahrik ettiğini ve tahrikler karşısında gruplar arasında kavganın çıktığını söyledi.

Ardahanlı vatandaşlar da Ardahan Üniversitesi rektörüne tepki gösterdi. Bazı vatandaşlar, “Ardahan Üniversitesi’nde pkk sempatizanı öğrenci istemiyoruz. Üniversite bunların barınmasına göz mü yumuyor? Ardahanlı vatandaşlar olarak sokağa mı dökülelim! Rektör gerekeni yapsın, pkklıları okuldan atsın” diye tepki gösterdiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.