playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ARVEN YAPI, ULUSAL ZİRVENİN KAMPANYASINA HAZIR

19

Arven Yapı End. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Orhan SAY, “Kampanya, ulusal bazda büyük inşaat şirketlerinin üyesi olduğu GYODER, KONUTDER ve İNDER gibi kuruluşların ülke genelinde başlattığı Türkiye’de ve yurtdışında faaliyet gösteren 41 büyük inşaat şirketini kapsıyor.

Gayrimenkul sektörünü aynı çatı altında buluşturan ve uluslararası bir markaya dönüştüren kuruluşlarla birlikte başlatılan Konut Sektöründeki Büyük Kampanyaya belirlenen projelerimiz ile destek vermekteyiz. Anadolu’dan  ve Şehrimiz Kayseri’den kampanyaya katılım sağlayarak destek veren tek inşaat şirketiyiz ve bu durum bizler için ayrıca mutluluk vericidir.

İnşaat sektörüne değer katan çalışmalara imza atmayı, ülkenin önde gelen kuruluşlarıyla birlikte sürdürüyoruz. Vizyonumuz, deneyimimiz ve birbirimizden aldığımız güçle, sektördeki değişim ve dönüşümün mimarı olmaya, ülke ekonomisine güç katmaya hep birlikte devam ediyoruz.

Sektöre verilen devlet desteğine değinecek olursak ;‘Devletimizin desteği ile konut kredilerinde,tapu harçlarında,konut ve ticari ünitelerdeki KDV oranlarında ciddi iyileştirmeler yapıldı.Bu durum sektöre olumlu yansıdı.Ekonomimizde konut sektörünün yeri tartışılmaz noktada.Bizlerde imkânlarımız nispetinde müşterilerimize kolaylık sağlamaya,hız kesmeden yatırımlarımıza devam edip istihdam sağlamaya devam edeceğiz.İnanıyorum ki Türk ekonomisi ve inşaat sektörü güçlenerek yarınlara daha emin adımlarla yürüyecektir.’

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.