AYAĞIMI KAYDIRDILAR, ONLARLA AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIM

4

AK Parti’li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla vedalaşan Gökçek’in ”Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.” dediği ortaya çıktı.

 

Cumartesi günü istifa edeceğini açıklayan Melih Gökçek  dün Belediye Meclisindeki AK PaRTİLİ ‘li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı. Gökçek ‘in ”Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım” dediği öğrenildi.

GÖKÇEK’İN SON GRUP TOPLANTISI

İstifa edeceğini açıklayan ANKARA  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, cumartesi günü görevini bırakıyor. O güne kadar da veda ziyaretleri yapacağını açıklamıştı. Gökçek  dün Belediye Meclisi’ndeki Ak Partili Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaştı.

”AYAĞIMI KAYDIRDILAR, ONLARLA AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIM”

Kanal D Ana Haber, Melih Gökçek ‘le ilgili çarpıcı bir detayı izleyicileriyle paylaştı. Melih Gökçek , istifasının ardından partisine asla zarar verecek bir işin içinde olmayacağını söylemişti.

Dün Belediye Meclisindeki Ak Partili ‘li Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla son grup toplantısında vedalaşan Gökçek ‘in asıl dikkat çeken yorumu şu oldu: ”Benimle çok uğraşanlar var, ayağımı kaydırdılar. Onlarla ahirette hesaplaşacağım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.