BAHÇELİ’DEN SERT SÖZLER

25

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Baraj sorunu yaşadığımızı söyleyenler, barajın yüzde 50 artı 1’e çıktığını ne zaman idrak edecek. MHP’nin baraj sorunu yok diyorum, kalın ve kabuk kafaları almıyor.”dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin Antalya Manavgat ilçesindeki bir otelde düzenlenen İl ve İlçe Başkanları Toplantısı’na katıldı. Konuşmasında partisinin 49 yıllık siyasi mücadelesine değinen ve yaşanan zorlukları da anlatan Bahçeli, her şeye rağmen Türk milleti için yaptıkları ve yapacakları fedakarlıkta hiçbir zaman sınır tanımadıklarını, hiç de nokta koymayıp eğilmediklerini, bükülmediklerini belirterek “Bu yolda gecikmedik, düşmedik, üşenmedik, dinlenmedik, yılmadık yozlaşma akınına gururumuzla direnç gösterdik, şiddetli operasyon ve oyunlara karşı devasa duruş sergiledik, seviyesizlere karşı seviyeli durduk, iftiralara karşı davanın iffetini koruduk özellikle 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçiminden sonra akla hayale gelmeyecek saldırılar gördük, hamdolsun teslim olmadık acizlik göstermedik oyunları bozduk oyuncuları bozguna uğrattık bunu hep birlikte yaptık” dedi.

“Otellerde fitne kazanı kaynattılar”

“Paradigma değişikliği dediler, iktidar olacağız dediler, böyle gitmez dediler, tertemiz arkadaşlarımızı istismar ederek topladıkları imzalarla kapımıza dayandılar” diyen Bahçeli, “Hiç yaşanmamış, hiç rastlanmamış rezillikleri sahnelediler. Ahlak gözetmediler, anlayış göstermediler. Yetmedi, tarlalara üşüşüp olağanüstü kongre derdine kapıldılar. Yetmedi, tellere tutunup temellerimizi dinamitlemeye kalkıştılar. Otellerde toplandılar, dedikodu yaptılar, fitne kazanı kaynattılar. Amaç milli şuuru köreltmek, Milliyetçi Hareket’i karartmaktı. Amaç Türk milletinin son kalesini kapatmak, son siperini karıştırmaktı. Başardılar mı? Hayır. Sonuç aldılar mı? Elbette asla. Her zaman dediğim gibi davamız dualıdır, himaye Allah’tandır, destek aziz Türk milletindedir. Böyle bildik, buna inandık. Üç Hilal, okyanus ötesinin eline düşemezdi, çok şükür düşmedi. Üç Hilal, kurultay bezirganlarının kontrolüne giremezdi, çok şükür girmedi. Ülkülerinde erimiş yüksek fazilet ve fedakarlık timsali dava insanları gecenin en zifiri anında ortaya çıkarak Üç Hilal’in hüznünü sildi, hezimet arayanları sindirdi.”diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.