BAHÇELİ’DEN ZEHİR ZEMBEREK ZARRAP SÖZLERİ

24

Bahçeli, “Bu kirli şahıs Türkiye’ye iade edilmeli, Türkiye’de yargılanmalı, en ağır şekilde cezalandırılmalı ve Türk vatandaşlığından çıkarılmalıdır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli  partisinin grup toplantısında konuştu. Reza Zarrab davası ile ilgili sert sözler söyleyen Bahçeli, “Bu kirli şahıs Türkiye ‘ye iade edilmeli, Türkiye ‘de yargılanmalı en ağır şekilde cezalandırılmalı ve Türk vatandaşlığından çıkarılmalıdır” dedi.

ZEHİR ZEMBEREK ZARRAP SÖZLERİ

Bahçeli, “Yargılama hukuki olmaktan çıkmış siyasileşmiştir. Zarrab denilen şarlatan ABD kanunlarına göre suç işlediyse yargılansın, buna kim itiraz edebilir? Bu kirli şahıs bu suçlar için Türkiye ‘ye iade edilmeli, ABD elindeki belgeleri vermeli, en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. anığı, tanığı, itirafçısı, yargıcı ile Türkiye ‘yi hedef alan bir komplo senaryosu sahneye konulmuştur. Zarrab  denilen şarlatan bir suç işlediyse yargılansın ve hak ettiği cezaya çarptırılsın. Yargılanmalı, cezasını çektikten sonra da Türk vatandaşlığından çıkarılmalıdır. ” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.