BAŞBUĞ’UN ATA OCAĞI’NDAN SES VAR!

14

Milliyetçi Hareket Partisi Pınarbaşı İlçe Başkanı Recep Karabörk, belediye başkanı Dursun Ataş’ın MHP’den istifasını değerlendirdi. Karabörk, “Davamızın ağırlığına dayanamayıp ayrılanların yolu açık olsun.
Biz ülkücüler Genel Başkanımızın emrinde yolumuza devam ediyoruz.”dedi.

Karabörk, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Milliyetçi Hareket Partisinden istifa ettiğini açıklayan belediye başkanı çeşitli ithamlarda bulunmuştur.
Genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin Pınarbaşı’mıza verdiği değeri bilmeyen yoktur. Her fırsatta ilçemizi ziyaret etmiş, partimizi ve belediyemizi onurlandırmıştır.
Genel merkezimiz ve genel başkanımızın sevgisi, Pınarbaşı’mıza önem vermesi belediye başkanının şahsına değil, Başbuğumuzun Ata ocağı olduğu içindir. Bu kadar sevgi saygıya rağmen: Genel Başkanımızı partimizden uzaklaştırmak,Genel Merkezimizi ele geçirmek isteyenlerle bir olup sözde kongre yapıyoruz diye tarlada toplananlarla hareket edenin partimizde yeri olmadığını herkes bilir.
İlk fırsatta Genel Başkanımıza başkaldıranların ilçe delegesi, il delegesi, genel merkez delegesi olma beklentileri doğru mu?
MHP sadece siyasi bir parti değil; ülküsü olan yüce bir davadır. Davamızın ağırlığına dayanamayıp ayrılanların yolu açık olsun.
Biz ülkücüler Genel Başkanımızın emrinde yolumuza devam ediyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.