playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN AKSOY’DAN, İSTİKLAL MARŞI KABULÜ’NÜN 98. YILDÖNÜMÜ MESAJI

30

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma gününün98. Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

“İstiklal Marşı; Türk Milletinin yurt ve bayrak sevgisinin, özgür ve bağımsız yaşama tutkusundan ödün vermeden haksızlıklara karşı dimdik ayakta durarak yeniden var olma mücadelesinin ölümsüzleştiği dizelerdir.”

Aziz Türk Milletinin bağımsızlığına ve kutsal değerlerine olan bağlılığını destanlaştıran İstiklal Marşımızın 12 Mart 1921’de Türkiye Büyük Millet Meclisimizde Milli Marşımız olarak kabulünün 98.yıldönümü dolayısıyla milli şairimiz Mehmet Akif ERSOY’un dediği gibi “Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.” diyorum.

Bu vesileyle başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi ve milli şairimiz Mehmet Akif ERSOY’u rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.