playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Çakır: “MHP üzerinden Şov Yaptırmam”

58

Gölcük MHP ilçe Başkanı Bilal Çakır 410 istifa ile ilgili değerlendirmede bulunarak “ 15 üye tespit ettik gereğini yapacağız” dedi. Yandaşı, candaşı muhalifi pek çok yayının birbirinden alıp dolaştırdığı ve çıkış noktasının Kocaeli’de Meral Akşener lehine yayın yapan bir yerel gazete olduğu bilinen haberlerle camia çalkalandı.

Gölcük’te 410 MHP üyesinin istifa ettiği söylendi bu haberlerde ancak henüz ilçe başkanlığına dilekçeler ulaştırılmadı. İlçe başkanlığının özel çabasıyla yaptığı tespitler neticesinde dün akşam muhaliflerin toplantısında 150 kişi olduğu ve bunlar içinde 15 MHP üyesi bulunduğu belirlendi.

15 ÜYE TESPİT ETTİK

Gölcük MHP ilçe binasında  açıklama yapan ilçe Başkanı Bilal Çakır “ 2 bin üyesi olan partimizi yıpratmak için yapılan provakasyonlara alet olmayacağız. Kimse eski ilçe Başkanlarının ismini karıştırmasın.Hüseyin Çıldır,Hüseyin Aslan burada onların bir sıkıntısı yok,partimize sahip çıkıyorlar.  Yalan üzerine bina inşaa ediyorlar. Basını kullanıp üye sayımızı aşağıya çekmek yakışık almaz. 410 istifa diyorlar bize gelen birşey yok diye daha önce açıklama yaptım. Tekrarlıyorum ilçemize gelen istifa yok. MHP ülkesine,milletine bağlı ,Dinine bağlı bir partiyiz, kişilere hizmet etmeyiz,bizleri izlemeye devam edin,onlarda izlemeye devam etsinler. Önceki akşam toplantıya katılıp şov yapanların içinde 15 MHP üyesi tespit ettik onlar istifa etmezlerse biz onları ihraç edeceğiz” dedi.

“Bunların arkasında FETÖ var”

MHP Gölcük eski ilçe başkanları ve üst kurul delegelerinin MHP Genel merkezinin yanında olduğunu belirten MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, “Gölcük’te toplu istifa iddialarına Bunlar Show yapıyor. Bize bir kişi getirsinler sadece bir kişi. Oraya en fazla 150 kişi katılmış çoğunluğu partimizin üyesi değil. Giden 15 kişi ise daha öncesinde partimizin ve MHP Genel merkezimin lehine açıklamalar yapılan isimler. İhraç edileceklerini biliyorlardı. Sormak lazım neden show yapıyorlar? 400 istifa bekliyorum gelen yok” ifadelerin kullandı.

BAŞKA SİYASİ PARTİLERE OY VERİYORLAR

MHP ilçe Başkanı Bilal Çakır konuşmasının devamında, hiç kimseye MHP üzerinden şov yaptırmam.Zaten bize oy vermeyenler bir araya gelmiş şova dönük adımlar atıyorlar. 410 üye istifa etti söylemi yayanlara burdan sesleniyorum hade dilekçeleri getirin görelim. Sürekli başka siyasi partilerin Değirmenine su taşıyanlarla işimiz olmaz. O yüzden  Gölcük MHP olarak partimize sahip çıkıyoruz,çıkmaya da devam edeceğiz.  Kimsenin şüphesi olmasın bizi yıkamazlar” dedi.

PARALARINI TAMAMEN FETÖ’CÜLER VERİYOR

“Biz açık ve net şunu gördük bunların arkasında FETÖ var. Tamamen paraları FETÖ’cüler veriyor. Araçları kimindi BOYDAK’larındı. TUSKON’a üye iş adamları, her biri 5 iş adamı ile paraları toplayıp bunlara verdiler. Bunlar MHP’yi ele geçirdiklerinde Türkiye’yi ele geçirdiklerini biliyorlardı. Başarısız olunca 15 Temmuz’a kalkıştılar”

ÜLKEMİZ İÇİN DURUŞ SERGİLEDİK

“Bu ev yanıyor. Ak Partili var CHP’li var. Evi söndürmemiz gerekmezmiydik. Bizde gerekeni yaptık. 15 Temmuz neden gerçekleşmedi diye bağıranlar bunlar. Biz bir siyasi gelecek için değil, ülkemizin geleceği için bir duruş sergiledik. Biz ülkemiz için siyaset yaparız. Hala siyasetlerini MHP üzerinden yapmaya çalışıyorlar. Sormak lazım MHP’deyken neden 81 il gezmedin?”

YALAN HABERLERE DAVA AÇILACAK

MHP Kocaeli il yöneticilerinden aldığımız bilgilere göre; yapılan “410 istifa” haberini il başkanının yalanlamasına rağmen yayınlamakta ısrar eden ve kaldırmayan yayın organları konusunda da harekete geçilecek ve dava açılacak. İl Başkanlığının dava açacağı yandaş, candaş, muhalif  MHP düşmanı yayın organlarından bazıları şöyle:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.