playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Çelik: “Şehre fayda sağlayanların yanındayız”

33

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bazı dernek ve vakıf yöneticileri ile eğitimci ve muhtarları kabul ederek bir süre görüştü. Başkan Çelik, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada şehre fayda sağlayan herkesin yanında olduklarını belirtti.
Ensar Vakfı Kayseri Şubesi Başkanı Hüseyin Okandan ile yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Vakıf Başkanı Okandan, iyi bir ekiple Kayseri’ye hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi ve Ensar Vakfı’nın Kayseri’deki ilk yurdunu açtıklarını belirtti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, genç ve dinamik bir kadronun azimle çalışınca başarılı olacağını belirtti. Vakıf ve derneklerde çalışmanın gönül işi olduğunu dile getiren Başkan Çelik, “Bu görevlerin mükafatını Rabbim verecektir. Her zaman söylediğimiz gibi gönüllü kültür teşekkülleri ve sivil toplum örgütlerinin bu şehre saylayacağı faydalar için hep yanlarında olduk. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Adana Kayserililer Derneği Başkanı Uğur Büyükkantarcı ve dernek üyeleri, Kayseri Gör-Bir Derneği Başkanı Uğur Fidancı, Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Necati Arıcı, Pınarbaşı Yukarıborandere Mahallesi ve Seyrani Mahallesi Muhtarları, Kayseri Engelli Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Ümmet Ekici ve birlik üyeleri de ziyaret etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.