playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN ÇELİK, YAHYALI’DAN DA ÜLKÜCÜ ŞEHİT ŞİMŞEK İÇİN SÖZÜNÜ ALDI

550

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, Yahyalı ziyaretleri kapsamında Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ülkü Ocakları Yahyalı İlçe Başkanı İsmail Yıldırım ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Öztürk’ten Ülkücü Şehit Cumali Şimşek’in adının Yahyalı’da yapılacak parka verilmesi konusunda sözünü aldı.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, ilçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Ülkü Ocakları Yahyalı İlçe Başkanı İsmail Yıldırım ile Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’e gerçekleştirdiği ziyarette yazın yapılması hedeflenen parka aslen Adana’lı olan ve 1981’de şehit edilen Ülkücü Şehit Cumali Şimşek’in adının verilmesi sözünü aldı. Başkan Çelik ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhur İttifakımızın Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ten de Ülkücü Şehit Cumali Şimşek’in adının yapılacak parka adının verilmesi sözünü aldık. Bugün aldığımız ikinci söz oldu ve başkanlarımıza teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” ifadelerini kullanandı.

HABER: SERAP KAYHAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.