playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN ÇOLAK: “KAYSERİ’NİN YİĞİT EVLATLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

81

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak Ankara’da düzenlenen “Kerkük Sevdalıları ile Buluşma” etkinliğine Kayseri’den yüzlerce ülkücü ile katıldıklarını belirtti.
Ülkücü Hareket olarak Irak’ın kuzeyinde yapılan referanduma asla sessiz kalamayacaklarını belirten Başkan Çolak, “Ankara’da düzenlenen programa Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı olarak yüzlerce ülküdaşımızla birlikte katılım sağladık. Kerkük’te, Musul’da ki mezalime sessiz kalmayarak onurlu bir şekilde tepkilerimizi gösterdik. Yaşanan ihaneti oturup bir köşede izlememizi kimse beklemesin. Ölüm karşısında sayısız imtihandan geçmiş, imanıyla darağaçlarını devirmiş bir hareketin yapmış olduğu uyarılar ciddi, tespitler doğrudur” dedi.
Çolak, “Türk Milleti emin olsun ki, 82 Kerkük, 83 Musul dediysek La Fontaine masallarından değil, Ülkücü Hareketin yapacaklarından bahsetmişizdir. Bu vesile ile ‘Kerkük Sevdalıları ile Buluşma’ programına bu zor zamanda memleket, millet, dava ve teşkilat diyerek fedakârca, gece yarılarında, kilometrelerce yolu kat ederek yollara düşen, gönlü bizimle olup, Ankara’ya gelemeyen Asenalarımıza ve Bozkurtlarımıza, Kayseri’nin yiğit evlatlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.