playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN ÇOLAK: “SON ÜLKÜCÜ CANINI VERMEDEN…”

109
Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, Kuzey Irak’ta yapılması planlanan referandum ve 19 Eylül Gaziler Günü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kadim Türk kenti Kerkük’ün de içinde bulunduğu Türkmeneli coğrafyasının vatansızlar tarafından sahiplenmeye çalışıldığını belirten Başkan Çolak, “ İsrail ve ABD’nintutmaları tarafından, Türkmeneli coğrafyası sözde demokratik yöntemlerle parçalanmaya, koparılmaya çalışılmaktadır. Irak’ın işgali ile başlayan süreç, 25 Eylül’de yapılması planlanan referandum ile nihai amacına ulaşacaktır. İsrail’in ve ABD’nin açıkça dillendirmekten ve desteklemekten hicap duymadığı bu toprak hırsızlığı her ne pahasına olursun olsun engellenmeli asla hayata geçirilmemelidir.

Devamlı olarak bedel ödemekten bahseden Barzani ve onun soysuz yoldaşları, vaftiz babalarına güvenerek Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yok saymaya devam ederlerse, asil Türk Milleti’nin imanı ve inancı bu hainlerin üzerine balyoz gibi inecektir. Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin de belirttiği gibi; Ankara ne ise Kerkük’te aynı kıymettedir. Kerkük aşılmayacak, Ankara savunmasız bırakılmayacaktır. Ankara’da Al Bayrak var oldukça, Kerkük’te Gök Bayrak var olacaktır. Son ülkücü canını vermeden soydaşlarımız yalnız kalmayacak, Kerkük Türk’tür, Türk kalacaktır. ” dedi.

19 Eylül Gaziler Günü’nü de kutlayan Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı
Volkan Çolak, “Cesaret timsali gazilerimiz, bölücü hainlere karşı bedenlerini siper etmiş
yine de toprağını çiğnetmemiştir. Vefanın, sadakatin, bağlılığın ve millet sevgisinin
muhterem temsilcileri olan gazilerimizin haklarını ödemek elbette kolay değildir. Bu
duygu ve düşüncelerle, tüm gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal
etmiş olanlara ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.