playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Çolak’tan Basın Bayramı Mesajı

32

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili bir yazılı açıklama yaparak basın mensuplarının bayramını kutladı.

Basın mensuplarının anayasada belirtilen basın hak ve özgürlükleri çerçevesinde ve zor şartlar altında çalıştıklarına değinen Başkan Volkan Çolak “İçinde bulunduğumuz çağda kitle iletişimi açısından basın yayın organları büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla medya, 4. kuvvet olarak nitelendirilmiş ve demokrasinin dayanak noktalarından biri haline gelmiştir. Asli görevi vatandaşların haber alma hürriyetine katkı sağlamak olan basın mensupları, bu görevlerini görsel, işitsel ve yazılı alanlarda başarılı bir şekilde yürütmektedir. Vatandaşların sıkıntılarının duyurulması gibi önemli bir görev üstlenerek toplumsal olaylarda kamuoyu oluşturmaktadır. Bunun en son örneğini 15 Temmuz ihanet kalkışmasında hep birlikte gördük. Milletimiz basın yayın organları sayesinde daha hızlı bir şekilde tepki vererek sokaklara dökülmüş, hainlere gereken cevabı vermiştir. Başta ilimizde görev yapan basın mensupları olmak üzere, milletin gerçek habere ulaşmasında emeği olan tüm gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.