playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN HACI ALİ DOĞAN: “KOCASİNAN’DA BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

76

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanlığına atanan Hacı Ali Doğan, “İnşallah ilk seçimlerde Kocasinan ilçesinde birinci parti olacağız. Kocasinan Belediyesi’ni Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının kazanmasını sağlayacağız. Kocasinan’da partimizi mutlak ve muhakkak iktidar yapacağız.” Dedi.
Göreve atanması ile ilgili bir mesaj yayınlayan Doğan, MHP Lideri Bahçeli’ye teşekkür ederken, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bizlerde aldığımız bu kutlu bayrağı daha ileri götüreceğimize inanıyoruz.” Şeklinde konuştu. Önceki dönem ilçe başkanlığı yapan Serkan Tok ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür eden Doğan, önümüzdeki günlerde geniş katılımlı toplantılar düzenleyeceklerini ifade etti.
Doğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nde Kocasinan İlçe Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım.
Şahsıma ve ekibime bu görevi layık gören Türk Milliyetçilerinin Bilge Lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. İnşallah ilk seçimlerde Kocasinan ilçesinde birinci parti olacağız. Kocasinan Belediyesi’ni Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının kazanmasını sağlayacağız. Kocasinan’da partimizi mutlak ve muhakkak iktidar yapacağız.
Ayrıca Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Şefkat Çetin’e ve Kayseri İl Başkanımız Baki Ersoy’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Bizden önceki dönemde görev yapan eski ilçe başkanımız Serkan Tok ve yönetim kurulu üyelerine de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Allah bu teşkilata omuz veren herkesten razı olsun.
Bu bir bayrak yarışıdır. Bizlerde aldığımız bu kutlu bayrağı daha ileri götüreceğimize inanıyoruz.
Şehitlerimizin ve gazilerimizin bizleri emaneti olan bu davaya hizmet etmek bizim için şereftir.
Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ifadesi ile Ülkücülük şereftir, şerefin tavizi olmaz.
Bizlerde bu şerefli vazifeyi Allah’ın izni ile en iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz.
Ne Mutlu Türk’üm diyene… “

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.