playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Sözlü: “Demokrasi darbeden büyük ve etkilidir”

64

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türk Milleti’nin hala 15 Temmuz 2016’nın yaralarını saramadığını ifade ederek, “Türk Milliyetçileri dün olduğu gibi bugün de darbelerin karşısında, demokrasinin, Devlet’in ve Türk Milleti’nin yanında, dimdik ayaktadır” dedi.
Sözlü, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 21. yüzyılda Türkiye’nin bir darbe girişimini konuşuyor olmasının Türk demokrasisi için rahatsız edici olduğunu belirten Sözlü mesajında, “Bir takım dış mihraklar ve onların içerideki iş birlikçilerinin oyunları ile Türk Milleti’nin iradesinin yok edilmeye çalışılması, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni hukuksuz bir şekilde yönetmeye çalışma girişimi, siyasi iktidarı bir darbe teşebbüsüyle alt etme zihniyeti kabul edilemezdir. Fakat unutmamak gerekir ki bugün olanlar dünün sonucu, yarın yaşanacaklar ise bugünlerin eseridir; kimsenin önüne geçemeyeceği ilahi nizam böyledir. İçeride milli değerleri örseleyen, üniter yapıyı hedef haline getiren söylemler, terörle mücadeledeki zafiyet, darbeci yapıya ‘ne istedilerse verilmesi’; dış politikada ABD, İsrail, Suriye, Rusya, İran gibi ülkelerle tutarsız ilişkiler ülkemize zarar vermiş, Türk Milleti’nin bağrında onarılması güç yaralar açmıştır. Türk Milleti 15 Temmuz’u yalnızca mevcut iktidarın 17/25 Aralık 2013 sonrası tavrına göre değerlendirmemiş, 2013 öncesini de hafızasında saklamaktadır” dedi.

“Milliyetçi Ülkücü Hareket devletin ve Türk Milleti’nin yanındadır”
Türkiye hiç bir darbeden fayda görmediğini, hiç bir darbenin Türk Milleti’ni 15 Temmuz gibi derinden sarsmadığını ve 15 Temmuz’da TBMM bombalayanlarla, 1920’lerde Osman Gazi’yi tekmeleyen barbarlar arasında en ufak fark olmadığını vurgulayan Başkan Sözlü, şöyle devam etti:
“Özellikle mensubu olduğum Milliyetçi Hareket Partisi darbelerin ne olduğunu en iyi bilen siyasi partidir ve yine Türk Milleti, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz gecesi söylediği “Darbenin karşısında, hükümetin yanındayız” sözü ve duruşunu hiç bir zaman unutmayacaktır. Milliyetçi Ülkücü Hareket dün olduğu gibi bugün de darbelerin karşısında, demokrasinin, hukukun, devletin ve Türk Milleti’nin yanındadır. Demokrasi darbeden büyük ve etkilidir. İster FETÖ, ister PKK, ister IŞİD olsun Türkiye’yi geçemeyeceklerdir, Milliyetçi Ülkücü Hareket devletimizin bekası, milletimizin geleceğini tehdit altında bırakacak her durumun karşısında dimdik duracaktır.”

“TSK’nın onur ve itibarı ayaklar altına alınamaz”
15 Temmuz hain kalkışmasının Türk Silahlı Kuvvetleri’ni topyekun zan altında bırakmaması gerektiğini, Türk Askeri’nin Türk Milleti’nin huzur ve refahının teminatı olduğunu aktaran Başkan Sözlü, şunları kaydetti:
“Elbette ki TSK’nın yapı ve omurgası çok hırplandı ancak TSK içerisine sızmış bir kısım gafilin varlığının TSK’nın onur ve itibarını ayaklar altına almasına müsade edilmemeli. Türk Askeri’nin şeref ve gurunu incitecek hareketlerden kaçınılmalı, askeri sistem liyakat ve sadakat göz önünde bulundurularak düzenlenmelidir. Peygamber ocağı din tacirlerin değil, samimi devletinin ve milletinin çıkarını kişisel menfaatlerinin üzerinde tutan şerefli Türk askerinindir. Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz darbe kalkışması esnasında şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerken demokrasinin ülkemizde hakim ve bilinçlere yerleşmiş olmasını, hukukun üstünlüğünün herkesçe kabul edilerek tesis edilmesini temenni ediyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.