playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAŞKAN TOK SAHAYA İNDİ

173

Cumhur İttifakı kapsamında çalışmalarını sürdüren Başkan Tok, önceki gün Sarıoğlan İlçesi’ne daha sonra da Beyazşehir Mahallesi’ne ziyaretlerde bulundu. Kent merkezinde ve kırsalda çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP İl Başkanı Tok, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Tok, çalışmalarına hız verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Ak Parti ve MHP’li vatandaşların mahalle toplantısında bir araya geldiklerini belirterek, “Birlikten bereket doğar. AK Partili kadrolarla Türkiye’nin birliği ve beraberliği için birleştik ve bundan gayet memnunuz. Beraber alın teri dökerek mahalle mahalle geziyoruz. Devletimiz ve milletimiz için beraber yürüyoruz” dedi.  Gittikleri her yerde coşkuyla karşılandıklarını kaydeden Serkan Tok, sadece seçim sürecine kadar değil seçimden sonra da vatandaşla iç içe olacaklarını söyledi.

TOK: 17 BELEDİYEYİ DE CUMHUR İTTİFAKI ALACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 31 Mart’ta Kayseri’de ki 17 belediyeyi de Cumhur İttifakı’nın adaylarının kazanacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, “Birlikten bereket doğar. AK Partili kadrolarla Türkiye’nin birliği ve beraberliği için birleştik ve bundan gayet memnunuz. Beraber alın teri dökerek mahalle mahalle geziyoruz. Devletimiz ve milletimiz için beraber yürüyoruz. Şer odaklarının palazlanmaması için bu ülkenin bekası için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.