playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Turan: “Türk ecdadına yakışır bireyler olun”

150

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın başlatmış olduğu uyuşturucu ile mücadele kapsamında Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı Merkez Ortaöğretim Birim Başkanı İsmail Turan bir açıklama yayınladı.

Açıklamasında ; “Ülkemizin bu sıkıntılı günlerinde Türk gençliğini uyuşturucu bağımlılığından uzak kalması için kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Türk gençliği için gerekirse canımızı feda edip Türk gençlerini uyuşturucu denilen illetten Uzak tutacağız. Yaptığımız etkinlikler ve eğitim seminerleri İle gençlerimizi bilinçlendireceğiz. Ve diyoruz ki Vücudunuzdaki Asil kanı kirletmeyin ve Türk ecdadına yakışır şekilde Bir birey olun. Bu konuda özellikle Ailelerimizin de bize verdiği destekten dolayı Kayseri halkımıza teşekkür ederiz… Gençler Bizim geleceğimizin teminatıdır. Kahpe düzenin yiğit çocukları yaşasın ülkü ocakları” sözlerine yer verdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.