playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BAYKAL YENİDEN AMELİYATA ALINDI

40

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, beyin tomografisinde ödem ve kanama artışı izlenmesi üzerine yeniden ameliyata alındı.

Eski CHP  Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal beynindeki ödem nedeniyle yeniden ameliyata alındı.

ÖDEM VE KANAMA ARTIŞI OLUNCA YENİDEN AMELİYATA ALINDI

Ankara Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr İbiş, “Eski  CHPGenel Başkanı Baykal’a yapılan beyin tomografisinde ödem ve kanama artışı izlenmesi ve fizik muayenesinde bununla uyumlu bulgular üzerine doktorları tarafından ameliyat kararı verilmiş olup, şu anda ameliyatı devam etmektedir” dedi.

SABAH “BİR MİKTAR İYİLEŞME VAR” DEMİŞTİ

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, sabah yaptığı açıklamada Baykal’ın sağlık durumunda minimal de olsa olumlu gelişmeler olduğunu belirterek, “Bu bizim için çok önemli. Güçsüzlükte bir miktar iyileşme var. Ateşi düştü, antibiyotiğe cevap veriyor. Şu anda beyin ödemi var ama ilerlemesi durmuş durumda dün geceye göre. Bu da bizim için çok güzel bir sonuç. Şu anda bunlar bizi ameliyattan uzaklaştıran adımlar. Durumu stabil.” bilgisini vermişti.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.