playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

BM GENEL SEKRETERİ’NDEN NÜKLEER SİLAH UYARISI

25

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, New York’ta BM Genel Merkezi’nde düzenlenen ‘Nükleer Silahların Tamamen Ortadan Kaldırılması Uluslararası Günü’nde yaptığı konuşmada, “Nükleer silah kullanımın doğuracağı korkunç insani ve çevresel sorunlar, ulusal sınırların ötesine geçer” uyarısında bulundu.

Guterres, Nükleer Silahların Tamamen Ortadan Kaldırılması Uluslararası Günü’nde Kuzey Kore’yi de eleştirdi.

Guterres, Kuzey Kore’nin “Tüm dünyada gerginliği artıran, kışkırtıcı nükleer füze testleri dizisini kesin olarak kınadığını” söyledi.

Nükleer silah çoğalmasının tehlikelerini vurgulayan Guterres, nükleer silah sahibi ülkelere de somut adımlar atmaları çağrısında bulundu ve nükleer silahsızlanmanın küresel bir yaklaşım gerektirdiğini söyledi.

BM Genel Kurulu, 2013 yılında alınan kararla 26 Eylül’ü ‘Nükleer Silahların Tamamen Ortadan Kaldırılması Uluslararası Günü’ ilan etti. Kararla birlikte, “Nükleer silahların geliştirilmesi, üretimi, satın alımı, denenmesi, depolanması, kullanılması, aktarılması, kullanılması ya da kullanma tehdidini yasaklama” çağrısı yapıldı.

BM Genel Kurulu’nda geçtiğimiz temmuz ayında nükleer silah sahibi ABD, Rusya ve Çin’in de aralarında bulunduğu ülkelerin karşı çıkmalarına karşın 122 ülkenin desteğiyle kabul edilen antlaşma, 20 Eylül’de imzaya açılmış ve 50’yi aşkın ülke tarafından imzalanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.