playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Bodrum Bu Sabah Depremle Uyandı

50
Bodrum ve çevresi bu sabah 4,8 ve 4,2 büyüklüğündeki depremlerle sallandı. 6 artçı sarsıntı korkuttu.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsünün merkez üssünü Bodrum’un Pınarlıbelen Köyü olarak belirlediği ilk deprem saat 08.18’de meydana geldi. Richter ölçeğine göre 4,8 büyüklüğündeki deprem Bodrum başta olmak üzere çevredeki yerleşim merkezlerinde şiddetli hissedildi.

Halkın panik halinde sokaklara dökülmesine neden olan bu depremi saat 08,44’de bu kez Richter ölçeğine göre 4,2 büyüklüğündeki ikinci deprem izledi.

Yerin yaklaşık 7 kilometre derinliğinde peş peşe meydana gelen bu sabahki depremler, 21 Temmuz’daki Richter ölçeğine göre 6,6 büyüklüğündeki depremi yaşayan Bodrum ve çevresinde endişeye neden oldu.

HALK AÇIK ALANLARDA BEKLEDİ

Depremin şiddetli hissedildiği Bodrum ilçe merkezi ile Yalıçiftlik, Mazı, Mumcular ve Bitez mahallerinde panik halinde dışarı çıkanlar uzun süre açık alanlarda bekledi. Richter ölçeğine göre 4,8 ve 4,2 büyüklüğündeki depremleri 1,4 ile 2,6 büyüklüğündeki 6 artçı sarsıntı daha izledi.

Bodrum’daki depremlerin ardından Yunanistan’ın Kos Adası’nda da Richter ölçeğine göre 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.