Büyükkılıç, Güreş’te Dünya Şampiyonu Ekrem Öztürk ile Fatih Cengiz’i Tebrik Etti

17

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Brazilya’da düzenlenen GÜREŞ Şampiyonası’nda kilolarında Dünya Şampiyonu olan Milli sporcular Ekrem Öztürk ile Fatih Cengiz için mesaj yayınladı.
Brazilya’da düzenlenen GÜREŞ Şampiyonası’nda Milli sporcumuz Ekrem Öztürk ile Fatih Cengiz’in başarılarından son derece gurur duyduklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Gurur duyduk, onurlandık, Kayseri her zaman olduğu gibi sporda, bilimde, sanatta ve eğitimde başarıları hak ediyor. Son yıllarda her alanda birçok başarının arka arkaya gelmesinin Kayserimiz için bir övünç kaynağı olduğu gibi bu durum toplumsal kalkınmanın, çalışmanın, çalışmanın ve İnancın bir devamı olduğunun en büyük göstergesidir” dedi.
Altın madalya kazanılması ile ülkemizin bu başarısı sonucu bir kez daha Türk Bayrağı’nın göklerde dalgalandırıldığını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Şekerspor güreş takımındaki 55 Kilo da Ekrem Öztürk ve 77 Kilo da Fatih Cengiz’in kilolarında rakiplerini yenerek şampiyon olmasının Kayseri’ye birçok getirisi olacağını söyledi.
Başkan Büyükkılıç, şahsı ve hemşerileri adına Milli Sporcular Ekrem Öztürk ile Fatih Cengiz’i kutladığını ve başarılarının devamını dilediğini sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.