playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Çankaya Köşkü’nde Güvenlik Toplantısı

32

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘ın “Suriye ve Irak’taki oyunları bozacağız. Fırat Kalkanı ile ilk adımları attık. Irak’ta yeni terör bölgeleri ve oluşumlarının inşasına izin vermeyeceğiz” açıklaması sonrası Başbakan Yıldırım güvenlik toplantısı düzenledi.

Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında yapılan güvenlik toplantısı sona erdi. Çankaya Köşkü’nde, basın kapalı gerçekleştirilen toplantı 1,5 saat sürdü.

KİMLER KATILDI?

Toplantıya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ümit Yalçın katıldı.

Toplantının Konusu Ne?

Konuyla ilgili olarak Reuters’a değerlendirmede bulunan bir yetkili toplantıda Suriye ve Irak’taki gelişmelerin ele alınacağını dile getirdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZLERİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Pazartesi günü Rize’de yaptığı açıklamada, “Suriye ve Irak’taki oyunları bozacağız. Fırat Kalkanı ile ilk adımları attık. Irak’ta yeni terör bölgeleri ve oluşumlarının inşasına izin vermeyeceğiz” demişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.