playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

CANLI BOMBA VAR DEDİ. HALKIN ELİNDEN POLİS ZOR ALDI

56

Aydın’da 10 Kasım töreni sonrası, FETÖ’den yargılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü “Canlı bomba var. FETÖ ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı.” diye bağırınca ortalık karıştı.

Aydın ‘ın Söke  ilçesinde, FETÖ/PDY davası kapsamında tutuksuz yargılanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Seyit Yıldız , 10 Kasım töreni sonrası bir anda “Burada canlı bomba var. FETÖ bu ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı” diye bağırdı. Paniğe ve gerginliğe yol açan Yıldız, polis  tarafından Emniyet’e götürüldü.

“BURADA CANLI BOMBA VAR” DEYİP BAĞIRINCA ORTALIK KARIŞTI

Söke ‘de 10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni’nin hemen ardından gerginlik yaşandı. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ/FDY terör örgütü bağlantısı iddiasıyla gözaltına alınan, bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan, ayrıca davası sürerken açığa alındığı görevine iade edilen Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Seyit Yıldız , törenin hemen sonrasında elindeki dosyayı sallayıp bağırmaya başladı. “Burada canlı bomba var. FETÖ bu ülkeyi işgal etseydi, halifeliği kaldırırdı” diye bağıran başlayan Yıldız, önce kısa süreli paniğe yol açtı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.