playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ÇELİK, GÜLSOY’A BAŞARILAR DİLEDİ

39

Ticaret Odası Başkan adayı Ömer Gülsoy ziyaretlerine devam ediyor. Gülsoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Gülsoy, ziyarette yaptığı açıklamada, “Allah nasip ederse güzel bir yolla çıktık. Bildiğiniz gibi makamlar kimseye ait değil. Ticaret odası ticaret erbaplarınındır. Tüm üyelerimizindir. Kimseye de kalacak değil. Sayın başkanım yapacağımız işler belli. Oda yönetimi şeffaf olacak. Kimseyi kırmadan ve ötekileştirmeden çalışacak kadrolarımız var. İnşallah rabbim nasip ederse tüm Kayseri’nin ticaretle uğraşanların sorunlarının çözüldüğü bir yer olacak. Bizleri kabul edip görüşlerimizi fikirlerimizi düşüncelerimizi dinlediğiniz için teşekkür ederim” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Ömer Gülsoy’a başarılar diledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.