CEYLİN’İ ÖLDÜREN KARI KOCA BİRBİRİNİ SUÇLADI

35

Kaybolduktan 3 gün sonra cesedi komşusunun evinden çıkan Ceylin’in davasında minik kızı öldüren karı koca birbirini suçladı. Ayrıca katil kadın, şok eden itiraflarda bulunarak kocasıyla birbirlerini aldattıklarını söyledi.

İzmir’de kaybolduktan 3 gün sonra komşusunun evinde cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik’in öldürülmesiyle ilgili dava görüldü. Mahkemede kızı öldüren karı koca birbirini suçlarken herkesi şok eden itiraflar da yapıldı. Duruşmada kadın, küçük kızı eşinin baskısından dolayı sandığa kilitleyerek öldürdüğünü söyledi. Ayrıca karı koca birbirlerini başkalarıyla aldattıklarını itiraf etti. Kadının kocası ise suçlamaları kabul etmeyip, olayı eşinin gerçekleştirdiğini iddia etti.

EVLERİNİN ÖNÜNDE OYNARKEN KAYBOLDU

Ödemiş’te küçük kızın evlerinin önündeki parkta oynarken ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen ‘Polise haber vermeyin; torununu öldürürüz’ yazılı mesajla kaçırıldığı ortaya çıktı.

CESEDİ KOMŞULARININ EVİNDEN ÇIKMIŞTI

Ceylin Atik’in cesedi, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki komşuları Serkan Türkmen’in evinde yapılan aramada bulundu. Olaydan sonra tutuklanan Şükriye Türkmen, eşi Serdar Türkmen ve Şükriye Türkmen’in halası Raziye Ö.’nün yargılanmasına başlandı.

Ceylin Atik’in öldürülmesiyle ilgili Serkan Türkmen ve eşi Şükriye Türkmen, ‘Çocuğa veya beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı, tasarlayarak, canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme’, Raziye Ö. ise ‘Suç delillerini yok etme’ suçlamasıyla ilk kez hakim karşısına çıktı.

KADIN, KOCASIYLA BİRBİRLERİNİ ALDATTIKLARINI SÖYLEDİ

Ödemiş Ağır Ceza Mahkemesi’nde yoklamayla başlayan duruşmada, tarafların avukatlarının yanı sıra Ceylin Atik’in babası Murat Atik, dedesi Mustafa Atik, babaannesi Ülkü Atik ile yakınları da hazır bulundu. Yargılamada ilk olarak Ceylin’i öldürdüğünü kabul eden Şükriye Türkmen, savunmasını yaptı.

Artık yaşamak istemediğini ve hayatının mahvolduğunu anlatan Şükriye Türkmen, mahkeme heyetine itiraflarda bulunmak istediğini de söyledi. Eşinin kendisini aldattığını, kendisinin de eşini aldattığını itiraf eden Şükriye Türkmen, olayla ilgili olarak şöyle konuştu:

“EŞİMİN ZORUYLA YAPTIM”

“Eşimin zoruyla olayı gerçekleştirdim. Beni dövdü, çocuğuma zarar vermekle tehdit etti. Her şeyi eşimin zoruyla yaptım, yaşamak istemiyorum artık. Eşim olay sırasında evde bulunuyordu. Benim hayatımı mahvetti. Çocuğum için bugüne kadar sustum ama artık anlatacağım. Hatta dedesine attığım mesajı da eşim söyledi, ben yazdım. Ceylin parkta çocuğumla oynadıktan sonra birlikte evimize gittik.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.