ÇIKTIĞIMDA 50 ARABA DAHA ÇALACAĞIM

43

Kayseri’de son 2 ayda 24 otomobil çaldıkları için gözaltına alınan üç şüpheliden biri, kendisini görüntüleyen gazeteciye “Cezaevinden çıkayım, 50 otomobil daha çalacağım.” dedi.

Kayseri’de son iki ayda 24 otomobil çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi, adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden biri, kendisini görüntüleyen gazeteciye, “Cezaevinden çıkayım, 50 otomobil daha çalacağım” diyerek bağırdı.

SON İKİ AYDA 24 OTOMOBİL ÇALDILAR

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, kent genelinde meydana gelen araç hırsılığı olaylarıyla ilgili çalışma başlattı. Çalınan bir otomobil, dün polis ekiplerince durduruldu, içindeki Y.G., B.Ö. ve S.G. gözaltına alındı. Şüpheliler yapılan sorgulamalarında, son iki ayda 24 otomobil çaldıklarını söyledi. Şüphelilerin yer göstermesiyle diğer 23 otomobil de bulundu. Çalıntı otomobiller sahiplerine teslim edildi.

“ÇIKAYIM, 50 OTOMOBİL DAHA ÇALACAĞIM”

Emniyetteki işlemlerinin ardından 3 şüpheli, sağlık kontrolü için Eğitim ve Araştırma Hastanesin’ne götürüldü. Şüphelilerden biri hastane girişinde kendilerini görüntüleyen gazeteciye, “Beni iyi çek, gazetelere de iyi yaz. Çıkayım, 50 otomobil daha çalacağım” dedi.

Sağlık kontrolünün ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.