playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Çolak; “Bakanımız eğitimcilere umut olmuştur”

39

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Kayseri’yi ziyaretiyle ilgili açıklamada bulunan Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 No’lu Şube Başkanı Muharrem Çolak, “Bizler sizlere  ve yapacaklarınıza güveniyor ve size inanıyoruz ve çıkmış olduğunuz kutlu yolda yanınızdayız. Eğitimcilere umut oldunuz.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk çeşitli açılış ve ziyaretler için Kayseri’ye geldi. Ziyaretin ardından Türk Eğitim-Sen Kayseri 1 No’lu Şube Başkanı Muharrem Çolak bazı açıklamalarda bulundu. Bakan Ziya Selçuk’un gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında göstermiş olduğu samimi tavırlarından memnun olduğunu dile getiren Çolak; “Yöneticileri beklettiğimiz için üzgünüm deyip bunun için özür dileyebilen; istediği kurumlara gitmek; açılışlara, temel atma törenlerine katılmak yerine öğretmenler odalarının havasını tenefüs eden, öğrencilerle sohbet eden onların isteklerini dinleyen ve bu istekler için çaba gösteren sayın bakanımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Umarım Bakanımızın liyakat üzerine konuşmasından rahatsız olmamışlardır”

Bakan Selçuk’un liyakat üzerine konuşmasından mutlu olduklarını belirten Çolak, “Konuşmalarında özellikle vurgu yaptığı “liyakat” ile ilgili cümleleri bizleri mutlu ederken birilerini umarım rahatsız etmemiştir. İki dünya ne demektir? Anlayabildiler mi?

Adil olmak nasıl bir şeydir? Düşünebildiler mi?

Merak etmekteyiz.

Umarım bakanımızı dinlerken kimse sıkılmamış , utanmamıştır. Keşke şube ve ilçe sendika temsilcilerinin Kayseri’de İl ya da İlçe Milli Eğitim Müdürleri olarak atandığını birileri söyleseydi.

Keşke vakıf, cemiyet, cemaat, platform görünümlü rant çetelerinin manevi duyguları sömürüp; servis, kantin, kitap ihalelerinde boy gösterdiğini de söyleselerdi.

Milli bayramlar ve anma törenlerinin bakanlığın emirlerine rağmen yapılmadığını ya da başka bir günde anlam kaybettirilerek yapıldığını, öğrencilere milli manevi duygular kazandırın dediğiniz yöneticilerin bu günler de tatil derdinde olduklarını söyleselerdi.

 

2014 idareci görevlendirme kahramanları şimdi neredeler acaba? Kayseri şehrinin  eğitim öğretimde geriye gidişinin sorumlusu olanlar neden ağzını açamaz?

Hakkaniyetin yanından geçmeyen göstermelik zavallılar bu işin bir de mahşeri olduğunu bilmez midir?

Beceremediler, çünkü doğruluk yok içlerinde. Adaleti bilmezler, liyakat onlara çok yabancı.

Okulun her köşesine kamera takıp odasından çıkmayan birçok okul müdürünü yüzlerine bakarak konuştuklarınız atamadı mı?

Öğretmenler odasında girip öğretmenin,teneffüslerde okulda dolaşıp öğrencinin  gönlünü kazanmayı şiar edinmek yerine odasında oturup sendika, platform toplantılarını okulda makam odasında yapan, akşama kadar çay içip TV izleyen idarecileri adaletli olun dedikleriniz atamadı mı?

15 Temmuz Hain darbe girişimi sonrası görevden alınan ve nasıl olduysa alınmayan idarecileri atayanlar hâlâ görevlerinin başında. Burada bir eksiklik yok mu sizce… Her yere sızdı denilen bu terör örgütü yoksa Kayseri  il ve ilçe müdürlüklerine sızamamış (!) olabilir mi?

Bizler sizlere  ve yapacaklarınıza güveniyor ve size inanıyoruz ve çıkmış olduğunuz kutlu yolda yanınızdayız. Eğitimcilere umut oldunuz. Ancak amaçlarınız doğrultusunda  sizlerle aynı yolda yürümeyen, sizler gibi gece gündüz bu çocuklarımızın eğitim sıkıntılarını kendilerine dert edinmeyen, yataklarında vicdanları rahat (!) uyuyanlara yol gösterilip sendikası, siyasi görüşü ne olursa olsun sizlerin söylemlerinizde belirttiginiz gibi “Milli manevi duygulara sahip, vatanı ve milletinin sıkıntılarıyla dertlenen, bu dertlere gece gündüz demeden derman arayan adaletli, edepli, liyakat sahibi eğitim ve vatan sevdalıları ile yürümedikçe bu eğitim düzelmez.” şeklinde konuştu. -SELMA KÖSEDAĞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.