playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

CUMA REİS, BELSİN GENÇLİKSPOR’DA

60

Geçen sezon Süper Amatör Küme’de Kayseri Demirspor forması giyen Cuma Reis olarak bilinen Cuma Uluçay 2017- 2018 sezonu için Belsin Gençlikspor ile anlaşmaya vardı.

İlimizde uzun yıllardır amatör kulüplerde forma giyen ve Cuma Reis olarak bilinen Cuma Uluçay transfer döneminde uzun süre teklifleri değerlendirdi. Belsin Gençlikspor’un teklifini kabul eden Cuma Uluçay, Kayserispor, Kayseri PTT Spor, Mimarsinanspor, Kocasinan Şimşekspor, Erkiletspor, Boğazlıyan Şekerspor, Tomarza Belediyespor, Sağlıkspor ve geçen sezon da Demirspor’da forma giymişti. Bu sezon Belsin Gençlikspor forması giyecek olan Cuma Reis antrenmanlar için gün sayıyor. Sezona yepyeni bir başlangıç yapacağını kaydeden Cuma Uluçay, “Senelerdir kendime ve değerlerime yakışır bir şekilde mücadele etmeye çalışıyorum. Bu sezon öncesi çok teklif aldım. En avantajlı olarak Belsin Gençlikspor’un yaklaşımını gördüm ve kabul ettim. Yeni sezonun Belsin Gençlikspor’a, şahsıma ve Kayseri amatörüne hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.