playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME

40

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un önderliğinde başlatılan “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme, Uyuşturucuya Hayır”  projesi için basılan 10 bin bilgilendirme broşürünün Kayseri’de dağıtımına başlandı.

Ülkemizde son yıllarda artan uyuşturucu bağımlılığına karşı savaş açan Ülkü Ocakları çalışmalarına her geçen bir yenisini ekliyor. Türkiye’nin her ili ve ilçesinde uyuşturucu ile savaşan Ülkü Ocakları, bu kez “Damarlarındaki asil kanı kirletme uyuşturucuya Hayır!”projesi ile on binlere ulaşacak. İlimizde de bu kapsamda basılan bilgilendirme proşürlerinin dağıtımına başlandı. Ülkü Ocakları mensubu gençler, sokaklarda tek tek vatandaşları bilgilendirip broşür dağıtıyor.

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Çolak, Ülkü Ocakları olarak Uyuşturucu Bağımlılığı konusunda ciddi çaba sarf ettiklerini ifade ederek, “Geleceğimizi emanet ettiğimizi gençlerimizi zehirlemelerine müsaade etmeyeceğiz. Ülkü Ocakları olarak her ilde her ilçe yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un önderliğinde başlatılan “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme, Uyuşturucuya Hayır”  projesiyle sokaklarda vatandaşlarımızı tek tek bilgilendiriyoruz. Kollarımızı açıp bu uçuruma doğru sürüklenen kim varsa tutmak ve sahip çıkmak istiyoruz. Gerekirse kapı kapı dolaşıp anlatırız.”diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.