playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

DOĞAN: KANDİL KARDEŞLİĞE VESİLE OLSUN

41

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, Türk İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutladı. Doğan, kandilin manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve gerçekçi barış ortamının tesis edilmesine vesile olmasını diledi.

Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, manevi hayatta ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın, yeniden ulaşmanın gönül huzurunu yaşadıklarını belirterek “Bu aylar içinde rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının ardına kadar açık olması inananlar adına eşsiz bir fırsat olduğu kadar, yaşanan onca sıkıntı ve karmaşanın yumuşaması için de değerli bir imkan sunacaktır” dedi.

Doğan, açıklamasında şunları kaydetti:

“Üç aylık mübarek dönemin, toplumsal ve siyasal yaralarımıza şifa ve umut olması en samimi beklentimdir. Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve gerçekçi barış ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni dualarımla birlikte kutluyorum. Özellikle bu gece idrak edeceğimiz Kandil’in birliğimize ve beraberliğimize katkı vermesini, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.