playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

DOĞAN: “SOKAKTAKİ TEVECCÜH SANDIĞA YANSIYACAK”

33

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Kocasinan bölgesinde esnaf ve Pazar yeri ziyareti yapan MHP’li adaylar vatandaşlardan destek istedi. Kocasinan bölgesindeki seçim çalışmalarını değerlendiren  MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, vatandaşın MHP’ye teveccüh gösterdiğini belirtti. Doğan, “İnanıyorum ki, sokaktaki teveccüh sandığa yansıyacaktır. MHP Allah’ın izniyle önce Meclis’te, sonra Kayseri’de ve Kocasinan bölgesinde iktidar olacaktır.” Dedi.

Kocasinan bölgesinde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Doğan, Milletvekili adayları ile birlikte Sümer Mahallesi, Gül Parkı ve Yeni Mahalle esnaf ve Pazar yeri ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirtti.

Doğan, “MHP geçmişini inkâr etmeyen, geleceğini de ihmal etmeyen bir harekettir. Ufkumuz her zaman açık olmuştur ve tarih bizi hiç yanıltmamıştır. Bugün attığımız adımların ne kadar doğru olduğu yakın zamanda anlaşılacaktır. MHP üstlendiği misyon itibariyle sorumluluğu ağır olan bir partidir. Bizler kenetlendik. Ülkemizin çıkarları doğrultusunda, doğru bildiğimiz yolda milliyetçilik şuuruyla emin adımlarla ilerliyoruz. Hamdolsun MHP bugün güçlenerek büyümektedir. İnşallah 24 Haziran akşamı bunu hep beraber göreceğiz.Sözümüz Var 3 Hilal’i Erciyes’in Zirvesine Dikeceğiz.” Dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.