playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

DÜNYACA ÜNLÜ CERRAH BAYKAL İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

27

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Baykal’ın durumunun iyi olmadığını ve 3. defa ameliyata alındığını öğrenince dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe’yi Cumhurbaşkanlığı uçağıyla Türkiye’ye getirtti.

Geçirdiği rahatsızlığın ardından  Ankara Üniversitesi  İbn-i Sina  Hastanesi’ne kaldırılan Deniz Baykal’a dün üçüncü bir operasyon yapıldı ve yara kenarındaki kan birikintisi temizlendi.

“HAYATİ TEHLİKE HER AN VAR”

 Ankara Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr.  Erkan İbiş  ‘Deniz Bey’de maalesef kanama ve ödem en üst düzeyde gerçekleşiyor. Solunum desteği sağlanıyor. Bilinci kapalı olarak uyuyor. Ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var’ diye konuştu.

CUMHURBAŞKANLIĞI UÇAĞIYLA DÜNYACA ÜNLÜ PROFESÖRÜ ANKARA’YA GETİRTTİ

Öte yandan Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi almak için hastaneyi arayan Cumburbaşkanı Erdoğan ‘ın Baykal’ın durumunun kötü olduğuu öğrenmesi üzerine devreye girdiği ve dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. UĞUR tÜRE ‘yi Cumhurbaşkanlığı uçağıyla Türkiye ‘ye getirttiği öğrenildi. Türe’nin Deniz Baykal ‘ı görmesi üzerine, beyin ölümün gerçekleşmediğini açıkladığı belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.