playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

DÜZEN: BÜNYAN İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

83

MHP Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, Ülkü Ocakları Bünyan İlçe Başkanı ve aynı zamanda Büyan Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Emre Taşçı, MHP Bünyan İlçe Sekreteri Ali Kavlak gazetemiz Yazı İşleri  Müdürü Kürşat Açıkgöz’ü ziyaret etti.

Ziyarette çalışmalarından bahseden Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen; Cumhur İttifakı çizgisinden çıkmadan vatandaşla kucaklaşmaya, sıkıntılarını dinleyerek çözüm yolları üretmeye devam ettiklerini belirtti. Bünyan’da hizmet etmeye her daim hazır olduklarını belirten Düzen; “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin hayır duasını alarak Cumhur İttifakı çizgisinden sapmadan yolumuza devam ediyoruz.  Bünyan halkına daha fazla hizmet edebilmek için Cumhur İttifakı adayımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cumhur İttifakı’nın Bünyan’a, Kayseri’ye ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ediyor, çizgimizden çıkmadan yolumuza devam edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.