playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

En genç belediye meclis üyesi aday adayı

39

Kayseri Üniversitesi’nde uluslararası dış ticaret bölümünde okuyan 20 yaşındaki Batuhan Taha Arık, Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçe Başkanlığı’na giderek belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

 

MHP Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut’a bizzat Talas Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı müracaatında bulunan Batuhan Taha Arık, “1998 tarihinde Kayseri ili Kocasinan ilçesinde doğdum. Sarızlıyım. Şu anda da Kayseri Üniversitesi’nde uluslararası dış ticaret bölümünde halen okumaktayım. 3 kardeşin en büyüğüm. Geçmişe, tarihimize baktığımızda Fatih Sultan Mehmet 21 yaşında bir çağ kapatıp, bir çağ açıyor. Biz gençler de tarihimizdeki atalarımızın yolunda ilerlemek istiyoruz. . ‘18 yaşındaki, 20 yaşındaki genç siyasetten ne anlar’ denilmemelidir. Gençlerin siyaset arenasında da söz sahibi olmasını ümit ediyoruz. Biz gençler siyasetten uzaklaşmamalıyız, tam aksine siyasete katılmamız, biz gençlere olan güvenin olduğunun kanıtıdır” diye konuştu.

Batuhan Taha Arık’ın babası Ahmet Arık ise, “Kıymetli oğlum Batuhan Taha Arık Talas Belediye meclis üyeliğine Milliyetçi Hareket Partisi Talas ilçe başkanımız sayın Mehmet Akbulut başkanımızın huzurunda müracaatını bizzat yapmış bulunmaktadır. Niyet hayır, akıbet hayır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.