playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ERŞAT SALİHİ: “BARZANİ GERİ ADIM ATACAK”

40

 Irak Türkmen Cephesi Başkanı Kerkük Milletvekili Erşat Salihi, Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’ndeki (IKBY) referandum konusunda Barzani’nin ısrarından geri adım atacağını savunarak, “Evet’ oyu diye bir şey yok, çünkü zaten Kürt halkının büyük bir kısımı bu referandumu kabul etmiyor. Kerkük de referanduma dahil olmayacak” dedi.
Irak Kürdistan Bölgesel Yönetiminin 25 Eylül’de düzenlemeyi planladığı bağımsızlık referandumu öncesinde tartışmalar devam ederken, Irak Türkmen Cephesi Başkanı Kerkük Milletvekili Erşat Salihi bir açıklamada bulundu. “Bence Barzani ısrarından geri adım atacaktır, baskılar etkisini göstermeye başladı” diyen Salihi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Özellikle Kürt Yurtseverler Birliği (KYB) bile toplantılarında bu referandumun Kerkük ve diğer anlaşmazlıkların olduğu bölgelerde gerçekleşmesini uygun görmüyor. Bunun net kararı eğer toplantı olursa Kürt Parlamentosunda çıkacak. Biz kendilerine bu referandumun Orta Doğu için tehlikeli bir adım olduğunu söyledik. ‘Evet’ oyu diye bir şey yok, çünkü zaten kürt halkının büyük kısmı bu referandumu kabul etmiyor. Ayrıca Araplar, Türkmenler de dahil olmak üzere herkes bu referanduma karşı. Kerkük de referanduma dahil olmayacaktır. Böyle bir referandumu Irak da, diğer devletler de tanımayacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.