playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Ersoy, “FETÖ’den yargılanan bir kişiye nezaketsizlik yapmaktan gurur duyarım.”

53

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, yaptığı yazılı basın açıklaması ile Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’a cevap verdi.

Ersoy, “FETÖ’den yargılanan bir kişiye nezaketsizlik yapmaktan gurur duyarım.”dedi.
Ersoy, açıklamasına şöyle devam etti, “Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücüler olarak bugüne kadar vatanımızın, milletimizin ve devletimizin bekası için var olduk. Bundan sonra da var olmaya devam edeceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ifadesi ile önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen bir anlayışa sahibiz. Bu bağlamda Kayseri ticaretinde etkin bir role sahip olan Kayseri Ticaret Odası gibi bir kurumda FETÖ’den yargılanan birinin aday olmasını içimize sindiremiyoruz. Hiçyılmaz, bizlere nezaket sahibi olmayı anlatacağına kendisi nezaket sahibi olsaydı aday olmamayı tercih ederdi. Kendisinin aday olması nezaketsizliğin ta kendisidir.Hiçyılmaz’ın adaylığını Kayseri kamuoyunun ve Ticaret erbabının takdirine bırakıyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.