playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ERSOY: “KAYSERİ HAİNLERLE DEĞİL ÜLKÜCÜ HAREKETİN KALESİ OLARAK ANILMAYA DEVAM EDECEKTİR”

61

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, kamuoyunda yer alan ‘MHP’de istifa’ haberleri ile ilgili olarak “Milliyetçi Hareket Partisi’nde bulunmak şereftir. Kendilerini bu şereften mahrum bırakacaklar, partimiz sayesinde edindiği tüm görevlerden de istifa etmelidir.” şeklinde konuştu.
MHP’den ayrılacakları azap ve pişmanlık dolu günlerin beklediğini ifade eden İl Başkanı Baki Ersoy, “Aramızda ayrılık ve ihanet sevdalısı varsa, bunları parti disiplininden taviz vermeden hizaya sokacağız. Yine de istifa meraklısı olursa sadece partimizden değil, ahlaklı ve karakterli insanların yapacağı gibi tüm görevlerinden istifa etmelerini bekleyeceğiz. Zira bulundukları tüm görevlere vefakâr ülkücülerin kıymetli oylarıyla gelmişlerdir. Madem ülkü yolundan vazgeçiyorsunuz, o zaman bu yolun size kattığı makamlardan da vazgeçmelisiniz. Milliyetçi Hareket Partisi alelade siyasi bir parti değildir. Türk Milleti’ne yön veren, türlü bedeller ödeyen partimizde, gardırobunda bozkurt postu barındıranların işi yoktur. Türlü alavere-dalavere ve desiselerle iş tutmak isteyenler, unutmasınlar ki ‘Velinimetlerinin omuzlarına basarak yükselmeye çalışanlar tarih boyunca muvaffak olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır.’ Kayseri, hainlerle değil, Ülkücü Hareketin kalesi olarak anılmaya devam edecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.