playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Ersoy, “Randevu vermem de görüşmemde!”

76

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy’un kendisinden randevu talebinde bulunan Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’a randevu vermediği ortaya çıktı.

Konuya ilişkin ilk kez konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, “FETÖ’den yargılanan daha temize çıkmamış, FETÖ Terör Örgütü ile bağdaşlaşmış bir isme ben randevu vermem de görüşmemde!” şeklinde ifadeler kullandı. Her dönem tartışmalara sahne olan Kayseri Ticaret Odası seçimleri yaklaşırken seçim çalışmalarına hız veren mevcut Başkan Mahmut Hiçyılmaz’ın özel kalemi aracılığıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy’dan randevu talebinde bulunduğu ancak, MHP’li Başkan Ersoy’un bu randevu talebini reddettiği öğrenildi. Söz konusu gelişmeye ilişkin ilk kez konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, “FETÖ’den yargılanan daha temize çıkmamış, FETÖ Terör Örgütü ile bağdaşlaşmış bir isme ben randevu vermem de görüşmemde!” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.