playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ERSOY VE ÇOLAK, SAHURUNU KYK YURDUNDAKİ ÖĞRENCİLERLE PAYLAŞTI

41

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Asım Köksal Yurdu’ndaki öğrencilerlerin sahur davetine katıldı. Ersoy’un yanı sıra Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak’da davete katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Asım Köksal Yurdu’ndaki öğrencilerlerin sahur davetine katıldı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden öğrencilerin sahura davet ettiği Ersoy, öğrencilerin bu davetine karşılıksız kalmadı ve yoğun programının arasında onlara katıldı. Ersoy ile beraber Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak’da sahurunu öğrencilerle yaptı.
Sahur sonrası konuşan Ersoy: “Birlik beraberlik içinde olmamız gereken bir zamanda böylesine güzel bir ayda öğrenci arkadaşlar sosyal medyadan sahura gelmemi istedi. Bende onları kırmadım. Helal lokmamızı bölüştük. Gelecek vaad eden gençlerimize her zaman destek veriyorum. Allah yollarını açık etsin.” dedi.
Öğrenciler ise Ersoy ve Çolak’ın katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.