ERSOY VE ÇOLAK’TAN GECE OPERASYONU

59

MHP’li Meclis Üyelerinin Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu isminin bir parka verilmesi önerisinin AKP’li üyelerce reddedilmesinin ardından Talas’ta hareketli bir gece yaşandı.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak ”Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun isminin Talas’ta bir parka verilmesi hususunda başvuru yapan belediye meclis üyelerimize, Meclis’te “Red”cevabı veren bu zihniyeti kınıyorum!
Buradan sesleniyorum Ülkücüler şehidinin adını bugünden itibaren Talas’ta dilediği yere yazacak ve yaşatacaktır…
Buyurun hodri meydan !
Bu akşamdan itibaren çalışmamıza başlamış olup uygun gördüğümüz en güzel yere Mhp İl Başkanımız Baki Ersoy beyefendi ile beraber, Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlunun İsmini yaşatacağız.’ dedi.

Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy ve Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak ile çok sayıda ülkücü ile Talas Belediyesi önüne gitti. Gece geç saatlerde belediye önünde toplanan grup belediye önünde bulunan meydanın Fırat Yılmaz Çakıroğlu Meydanı olacağını açıkladı.

Çarşamba günü saat 14.00’te tören yapacaklarını açıklayan MHP İl Başkanı Baki Ersoy “Biz geldik,yerimizi belirledik” dedi.
İşte Ersoy’un yaptığı açıklama:
“Talas Belediyesinin önündeki meydanın adı bu gece an itibariyle Ülkü Ocakları İl Başkanımız Volkan Çolak ile almış olduğumuz teşkilat kararı ile “Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Meydanı” olmuştur..!
Meclis kararınızı çok iyi idrak edemedik,teşkilat kararı aldık..!
7 Mart 2018 Çarşamba günü saat:14:00’de şehidimize sahip çıkacak olan tüm Kayserili Milliyetçi-Ülkücü camiayı Talas Belediyesinin önündeki meydana isim verme törenine bekliyoruz..!”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.